نماینده حزب کارگر متهم به دریافت “غیر صادقانه” کلاهبرداری مسطح توسط شورای لندن ، در این مورد گفتبریتانیای کبیر

یک URL کوتاه دریافت کنید

آپسانا بیگم یکی از 26 نامزدی بود که انتخاب شد ، در حالی که جرمی کوربین رهبر حزب کارگر بود که در انتخابات عمومی در دسامبر سال 2019 انتخاب شد. وی با کسب اکثریت کرسی خود را در شرق لندن ، جایی که یک جامعه بزرگ بنگال وجود دارد ، به دست آورد. از 28،904.

یک نماینده حزب کارگر به اتهام کلاهبرداری از یک شورای 64000 پوندی در شرق لندن با “جلوگیری عمدی و غیر صادقانه” از نگهداری اطلاعات شخصی به منظور “رد شدن از صف” و به دست آوردن مقرهای شورا ، در محاکمه است.

دادگاه تاج سانرسبروک روز چهارشنبه (21 ژوئیه) اعلام کرد آپسانا بگم ، نماینده مجلس صنوبر و آهک ، به جای انتظار سه سال معمول ، آپارتمان را ظرف چهار ماه دریافت کرد.

بگام ، 31 ساله ، تقلب مربوط به دوره های بین ژانویه 2013 و مارس 2016 را که برج هملتس برج لندن ادعا کرد 63،928 پوند از اجاره محروم شده است ، انکار می کند.

دادستان جیمز مارسلند گفت: “در ژوئیه 2011 ، خانم بیگهام درخواست پیوستن به ثبت مسكن اجتماعی منطقه Tower Hamlets لندن را داد. تا زمانی که اجاره استودیو به آن تعلق گرفت ، در تاریخ ثبت 7 مارس 2016 باقی مانده است.

وی گفت که درخواست او بر اساس این واقعیت است که “او در شرایط شلوغ زندگی می کند” در خانه خانوادگی خود است.

اما آقای مارسلند گفت که شرایط شخصی وی بین سالهای 2011 و 2016 چندین بار تغییر کرده است ، از جمله دوره ای که او از خانه خانوادگی خود خارج شد و با شوهر جدید خود زندگی کرد اما به اداره مسکن اطلاع نداد ، زیرا می دانست این امر به احتمال ابتلای وی آسیب می رساند یک آپارتمان شوروی.

وی گفت: “وی اطلاعات را برای دریافت اجاره مسکن اجتماعی دریغ کرد. پاسخ دفاعیات در یک جمله این است که وی در هیچ زمانی غیر صادقانه عمل نکرده است. وی گفت از جمله در حالی که لحظات سختی را در زندگی خود تجربه کرده است ، از جمله در رابطه با خانواده و شریک زندگی خود ، از محله Tower Hamlets در لندن مطلع شده است.

آقای مارسلند گفت که بگام به عنوان مشاور مسکن در Tower Hamlets Homes کار کرده است و دقیقاً می داند چه موقع با بخش مسکن تماس بگیرد.

دادستان ادعا خواهد کرد که وی چندین درخواست متقلبانه برای مشاوره داشته است ، اگرچه او اصرار خواهد داشت که این خواسته ها بدون اطلاع وی توسط همسر سابق “کنترل” خود ، احتشامول هاک ، که اکنون از او جدا شده است ، صورت گرفته است.

بیگهام سه ادعای کلاهبرداری را انکار کرد و دادگاه شنید که وی “به شدت با این ادعاهای مخرب و نادرست اختلاف نظر دارد”.

انتظار می رود این روند هفته آینده پایان یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *