این جوان 26 ساله آمریکایی در کره جنوبی انگلیسی تدریس می کند: نکاتی برای مهاجران


در نوامبر 2019 ، میکائلا کریچیو ، 26 ساله ، پرواز یک طرفه را به سئول کره جنوبی رزرو کرد تا انگلیسی را در خارج از کشور تدریس کند.

کریچیو اولین بار در طول یک کلاس بین المللی در کالج ، نام برنامه های انگلیسی زبان را در یک کشور خارجی شنید. هنگامی که توانایی پرداخت بلافاصله بعد از دانشگاه را نداشت ، یک سال و نیم در کشتی تفریحی کار کرد ، جایی که می توانست برای پس انداز بدون اجاره زندگی کند.

وی پس از دریافت گواهینامه آموزش انگلیسی و درخواست ویزای کار ، برای اولین بار به زندگی در تنهایی و در یک کشور خارجی رفت ، جایی که به سختی زبان را می داند ، نه کمتر.

یادم می آید که یک سال پیش برای اولین سال تدریس در کره جنوبی در هواپیما نشسته بودم و فکر می کردم: “من چه کار می کنم؟ کریسیو به یاد می آورد. “اکنون ، برای حضور در اینجا و بیدار شدن از خواب هر روز صبح دانستن اینکه در کشور دیگری هستم و خیلی از خانه دور هستم ، گاهی اوقات هنوز هم به من ضربه می زند … من می دانم که این زندگی من است.”

بزرگترین تصور غلط در مورد زندگی در خارج از کشور

کریچیو عاشق شیوه زندگی در خارج از کشور است. این مدرسه به عنوان یک معلم انگلیسی انگلیسی اجاره خانه وی را پرداخت می کند که به وی امکان می دهد سالانه 24000 دلار در سئول زندگی آرام داشته باشد. آخر هفته ها ، او با دوستانش ملاقات می کند تا از کافه ها ، رستوران ها ، بارها ، موزه های هنری ، پارک ها ، مراکز خرید و سایر جاذبه های شهر بازدید کند.

اما با وجود همه قله ها ، او نسبت به دیگر جوانان که می خواهند به دنیا سفر کنند و به خارج از کشور کار کنند احتیاط دارد.

کریچیو می گوید: “بزرگترین تصور غلط در مورد زندگی در خارج از کشور این است که همه چیز آفتاب و رنگین کمان نیست.” او می گوید ، عکس ها و پست های اینستاگرامی افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند به ندرت چالش ها و بخشهای پیش پا افتاده زندگی روزمره را پوشش می دهد.

مدرسه میکائلا کریچیو اجاره استودیوی وی را در سئول پرداخت می کند.

CNBC این کار را انجام دهید

برای Criccio ، زندگی در کره جنوبی یک تنظیم اساسی فرهنگی است ، زیرا حتی سفارشات اساسی مانند بازدید از یک فروشگاه مواد غذایی می تواند مهارت های اساسی زبان او را به چالش بکشد. او هنوز یک شغل ، قبض برای پرداخت ، امتحانات بهداشتی طبق برنامه دارد – هنوز هم باید مالیات را به دولت ایالات متحده بپردازد. او می گوید: “این هنوز زندگی واقعی است ، فقط در جای دیگر.”

وی افزود: آموزش دستور زبان انگلیسی به دانش آموزان دبستانی در حالی که زبان اول آنها نیست ، سخت تر از آن است که شما فکر می کنید ،

کریچیو می گوید مهم است که هنگام ایجاد چنین تغییر بزرگی در زندگی خود انتظارات واقع بینانه را در ذهن داشته باشید. همچنین احساس تنهایی در طول تجربه کاملاً مورد انتظار و طبیعی است.

او از برنامه ها برای یافتن دوستان انگلیسی زبان که در شرایط مشابه هستند – جوان ، تازه معتاد و بسیار دور از خانه – استفاده می کند. او می گوید: “واقعاً عالی است که دوستانت در واقع خانواده شما شوند.” “اما البته بعضی مواقع دلم برای خانواده ام تنگ شده است. شب فقط در این آپارتمان تنها می شود.”

FaceTime به یک خط نجات برای او تبدیل شده است تا بتواند با دوستان و خانواده در خانه از جمله والدین و سه خواهر و برادر بزرگتر در ارتباط باشد. بعضی اوقات ، دیدن همه آنها با هم باعث ناراحتی او می شود. اما در طی این لحظات ، او به خود یادآوری می کند که این شیوه زندگی را برای یادگیری و رشد خود زندگی می کند.

توصیه او شماره 1

با این وجود ، کریچیو تجربه را برای هیچ چیزی تغییر نمی دهد. او امیدوار است که همچنان به ساختن بالشتک مالی خود ادامه دهد و فرصت هایی پیدا کند تا یک عشایر دیجیتال باشد که بتواند در آن جا حرکت کند ، به صورت نیمه وقت انگلیسی تدریس کند و به نوشتن سفر و آموزش مستقل بپردازد.

کریچیو گفت: “زندگی در کره نگاه من به آینده ام را تغییر داده است.” “من قبلاً از دنیا می ترسیدم ، خیلی خجالتی. واقعاً مطمئن نبودم که به کدام راهی می روم.”

در یک سال و نیم گذشته ، عزت نفس او به شدت جهش کرده است. “این به من کمک زیادی کرد تا رشد کنم. در اینجا من 100٪ به خودم اعتماد می کنم. من از دوستان و مدرسه ام کمک می گیرم ، اما به طور کلی به خودم اعتماد می کنم: از نظر مالی ، روحی و روانی. من همه چیزهایی هستم که دارم.”

Michaela Criccio از برنامه هایی برای ملاقات با دوستان و هموطنان مهاجر در سئول استفاده می کند.

CNBC این کار را انجام دهید

بزرگترین توصیه او به دیگران که می خواهند به خارج از کشور بروند این است که به تعویق انداختن برنامه های خود را متوقف کرده و در واقع توپ را حرکت دهند.

گرچه کریسیو توانایی تهیه مدرک آموزشی پس از دانشگاه را نداشت که هزینه آن بیش از 1000 دلار باشد ، اما او برنامه ای را تعیین کرد: او دو قرارداد در یک کشتی تفریحی کار می کرد و پول مورد نیاز برای جابجایی را پس انداز می کرد.

وی پس از پس انداز 13000 دلار به قول خود عمل کرد: ثبت نام در دوره صدور گواهینامه ، تماس با برنامه آموزش در خارج از کشور و درخواست ویزای کار خود.

بعضی اوقات Criccio شک می کرد که آیا او “آماده” برای پرش بزرگ است. او می گوید: “هرگز زمان مناسب نخواهد بود.” “اگر صبر می کردم تا زمانی که آماده حرکت برای خارج از کشور و آمدن به کره باشم ، مدتی صبر می کردم.”

کاوش کنید:

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید: با خبرنامه هفتگی ما درمورد پول و حرفه خود هوشمندتر شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *