ارتش دانمارک عکس هایی از کشتی های نیروی دریایی ایران را که در دریای بالتیک دیده می شوند ، به اشتراک می گذارداروپا

یک URL کوتاه دریافت کنید

اوایل این هفته ، سفارت ایران در روسیه اعلام کرد که امیر دریادار حسین هانسادی ، فرمانده نیروی دریایی این کشور ، پس از دریافت دعوت از سرگئی شویگو ، وزیر دفاع روسیه ، در رژه نیروی دریایی روسیه در سن پترزبورگ شرکت خواهد کرد.

وزارت دفاع دانمارک گفت ، یک ناوشکن ایرانی و یک کشتی پشتیبانی عظیم در روز پنجشنبه در حال عبور از دریای بالتیک ، ظاهراً در حال رفتن به روسیه برای رژه نظامی در 25 ژوئیه بود.

نیروی هوایی سلطنتی دانمارک از ناوشکن جدید سهند و کشتی شناسایی ماکران فیلمبرداری کرد که در نزدیکی جزیره Bornholm دانمارک در حال سفر بودند.

این وزارتخانه در توئیتر نوشت: “انتظار می رود آنها در راه رژه سالانه دریایی در سن پترزبورگ باشند.”

به گزارش ایرنا ، انتظار می رود سهند در رژه روز یکشنبه شرکت کند ، در میان کشتی های دیگر ، تعداد کل آنها به 54 فروند خواهد رسید.

طبق گزارشات در ماه مه ، این دو کشتی بندر بندرعباس ایران را ترک کردند. گفته می شود هفت کشتی آتش سریع ایران که به طور سنتی با سپاه پاسداران شبه نظامی کشور در ارتباط بوده اند ، شاهد عرشه مکران بوده اند.

طبق عکس های ارتش دانمارک ، هفت کشتی تحت پوشش در بالای مکران باقی مانده اند. عرب نیوز گزارش داد که شناورهای حمله سریع مکران مانند شناورهایی است که گارد ساحلی در نبردها با کشتی های جنگی آمریکا در خلیج عربستان و تنگه هرمز استفاده می کرد.

رسانه های آمریکایی قبلاً به طور گسترده گزارش دادند که مقصد نهایی کشتی ها می تواند ونزوئلا باشد ، با استناد به منابع ناشناس. با این حال ، این شناورها از شنل امید خوب در آفریقا عبور کردند و با یک سفر غیرمعمول طولانی از نیروی دریایی ایران به شمال ادامه دادند.

روز یکشنبه ، 325مین سالگرد نیروی دریایی روسیه با رژه دریایی در رودخانه نوا در سن پترزبورگ برگزار می شود. به گفته شویگو وزیر دفاع ، انتظار می رود کشتی های جنگی از ایران ، هند و پاکستان همراه با کشتی های روسی از این رژه عبور کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *