بدون الکل ، بدون تشویق و استرس زیاد ، اما بازی های المپیک توکیو تا یک ماه دیگر آغاز می شود


توکیو – شمارش یک ماهه برای ابتدای ماه آغاز شد المپیک توکیو. بازی های تابستانی به دلیل همه گیری ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاده است و علیرغم نگرانی عمیق مردم در مورد اینکه آیا ورود آینده ورزشکاران ، کارمندان ، حامیان مالی ، رسانه ها و سایر شرکت کنندگان باعث هجوم جدید عفونت ها می شود ، بزرگترین رویداد ورزشی جهان به نظر می رسد در مسیر.

اما شبیه المپیک های قبل از آن به نظر نمی رسد.

OLY-2020-2021-TOKYO
ساعت شمارش معکوس المپیک توکیو 2020 30 روز قبل از مراسم افتتاحیه در توکیو ، ژاپن ، در 23 ژوئن 2021 نمایش داده می شود.

بهروز بیشتر / خبرگزاری فرانسه / گتی


بازی های تابستانی که توسط COVID مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند ، با آنچه که به گفته برگزارکنندگان ، حتی در یک مراسم افتتاحیه “مهم” کاهش می یابد ، آغاز می شوند. پیام اصلی برنامه ریزان المپیک و مقامات دولتی در توکیو این است که به مردم عصبی ژاپن اطمینان دهند که این رویداد سلامت عمومی را به خطر نمی اندازد.

در تلاش برای تحقق این نذر و تحت کنترل نگه داشتن جمعیت ، برگزارکنندگان این هفته اعلام کردند که برنامه های خدمت آبجو در محل معکوس شده است. مشروبات الکلی پس از مخالفت شدید مقامات بهداشتی ، حتی در داخل دولت ، ممنوع خواهد شد.

طی چند روز آینده ، برگزارکنندگان المپیک گفتند که دستورالعمل های سختگیرانه ای را برای آنها صادر می کنند تعداد محدودی از بینندگان خانه مجاز است در رویدادها ، از جمله استفاده اجباری از ماسک و ممنوعیت تشویق صوتی و پنج نفره. هواداران باید به جای فریاد زدن کف بزنند ، که احتمالاً آن را به آرام ترین المپیک تاریخ تبدیل خواهد کرد.


ژاپن اصرار به واکسیناسیون قبل از بازی های المپیک دارد

01:46

در این هفته ، صدها پلیس ضد شورش ، تیم های امنیتی و افسران دیگر برای آماده سازی ده ها هزار بازدید کننده از بیش از 200 کشور که قبلاً ورود خود را آغاز کرده اند ، تمریناتی را انجام دادند. پلیس ژاپن می گوید این یک چالش بی سابقه است.

با ورود تیم المپیک اوگاندا ، اشاره ای به مشکلات پیش رو شد. اگرچه اوگاندا گفت کل گروه واکسینه شده اند ، اما آزمایش مربی مثبت بوده و باید قرنطینه شود. بعد از اینکه به سایر اعضای تیم حق ادامه اردو را دادند ، علی رغم اینکه از نزدیک در تماس بودند ، خشمگین شد.

تنش ها بر سر بیماری همه گیر و بازی های المپیک ، فرماندار توکیو ، یوریکو کویکه را روز سه شنبه به بیمارستان منتقل کرد و از خستگی شدید رنج می برد. مدیریت شهری بازدید وی از بیمارستان را تأیید نکرد ، اما مقامات محلی گفتند که او بقیه هفته را به کار خود استراحت می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *