معاملات آتی شاخص سهام پس از بسته شدن نزدک در بالاترین رکورد ، اندکی تغییر کرد


معاملات آتی شاخص سهام ایالات متحده در معاملات یک شبه روز سه شنبه ، پس از بسته شدن S&P 500 با خجالت از رکورد جدید ، کمی تغییر کرد.

معاملات آتی با میانگین صنعتی داو جونز 28 واحد افزایش یافت. معاملات آتی S&P 500 ثابت بود ، در حالی که معاملات آتی Nasdaq 100 به 0.07 درصد رسید.

هر سه میانگین اصلی جلسه روز سه شنبه را با رنگ سبز به پایان رساندند و در نتیجه قدرت بخش فناوری ، ضررهای جلسه قبلی را معکوس کردند.

S&P 500 0.5٪ پیشرفت کرد تا فقط 0.2٪ از بالاترین رقم گذشته را ببندد. داو پس از سقوط بیش از 120 واحدی در اوایل جلسه ، 163 واحد افزایش یافت. Nasdaq Composite نسبتاً برتر بود و رکورد جدیدی را در کل روز ثبت کرد و گزارش 0.8٪ افزایش در جلسه را برای رکورد جدید گزارش کرد.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، روز سه شنبه در مجلس نمایندگان شهادت داد ، به نظر می رسد با تکرار موقت بودن فشارهای تورمی ، این احساسات را برانگیخته است.

اد مویا ، تحلیلگر ارشد بازار در اواندا ، گفت: “پاول عنوان كرد كه تورم بیش از حد یكی از مقوله هایی است كه مستقیماً تحت تأثیر بهبود قرار می گیرد.” “وی خاطرنشان كرد كه تقاضای فوق العاده زیادی وجود دارد و عرضه به صورت پایدار گرفته شده است.”

در یادداشت های منتشر شده دوشنبه شب ، رئیس بانک مرکزی بار دیگر تأکید کرد که اقتصاد در حال رشد است ، اگرچه تهدید همه گیر هنوز هم وجود دارد.

برای ماه ژوئن ، S&P 500 و Nasdaq Composite به ترتیب 1٪ و 3.6٪ رشد سبز دارند. با این حال ، داو در ماه در میان نقاط ضعف Caterpillar و JPMorgan قرمز است.

در آینده ، UBS گفت که “یک نگرش تاکتیکی مثبت نسبت به سهام” حفظ می کند ، اما سود به طور نابرابر توزیع می شود.

“ما شاهد پتانسیل در بازارهای منطقه ای هستیم که در سه ماهه دوم ، به ویژه چین و ژاپن ، و همچنین در میان شرکت ها و بخش هایی که بیشتر در معرض افتتاح اقتصادی هستند ، از جمله انرژی ، مالی و شرکت های کوچک و متوسط ​​ایالات متحده عقب مانده اند.” گفت. در یادداشت اخیر به مشتریان می نویسد. UBS گفت سرمایه گذاران باید از برخی از برندگان قبلی که ممکن است محدود شده باشند ، سود ببرند ، از جمله نام تجاری املاک و مستغلات ، مصرف کنندگان و صنعتی.

بیت کوین روز سه شنبه جلسه بی ثبات دیگری را ارسال کرد ، ارز رمزنگاری شده در یک نقطه به زیر 30،000 دلار سقوط کرد و سودهای خود را برای سال 2021 پاک کرد. اما بر اساس Coin Metrics ، بیت کوین در نهایت تمام ضرر 11٪ خود را بازیابی کرد و جلسه را در قلمرو مثبت به پایان رساند.

فصل درآمد تا حد زیادی به پایان رسیده است ، اما Winnebago نتایج سه ماهه را قبل از زنگ آغازین چهارشنبه گزارش می کند ، در حالی که KB Home با بسته شدن بازار نتایج را منتشر می کند.

با یک سرمایه گذار باهوش تر شوید CNBC Pro.
مجموعه ای از سهام ، تماس های تحلیل گر ، مصاحبه های اختصاصی و دسترسی به تلویزیون CNBC را دریافت کنید.
برای شروع ثبت نام کنید امروز نسخه آزمایشی رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *