“بحران بزرگ جنسی”: این مطالعه نشان می دهد که جوانان آمریکایی از صمیمیت جسمی در طی یک بیماری همه گیر صرف نظر می کنندhttps://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/1d/1080614954_0:74:1200:749_1200x675_80_0_0_5_5995c67aaa3dda8008a173ffddbb8f2e.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/us/202106171083176389- بحران-جنسی-بزرگ-آمریکایی-در-عدم-صحیح-فیزیکی-در-دوره-بررسی-مطالعه-همه گیر- /

مزایای رابطه جنسی چیست؟ دانشمندان می گویند ، فعالیت جنسی علاوه بر از بین بردن ساده سنگهای شما ، می تواند چیزهای زیادی را به شما ارائه دهد: می تواند درد را تسکین دهد ، قلب شما را بهتر کار کند و حتی باعث درخشش پوست شود. اما به نظر می رسد جوانان آمریکایی اشتهای خود را برای پایین آمدن و کثیف شدن در حالی که دربند هستند از دست داده اند.

به گفته مجری برنامه دیوید هوکستد ، مجری برنامه ، ایالات متحده با “بحران بزرگ جنسیتی” روبرو است ، که یک نظرسنجی اخیر را بررسی کرد که نشان می دهد از زمان شیوع COVID 45 درصد آمریکایی های 18 تا 40 ساله از نظر جسمی با فرد جدیدی نزدیک نبوده اند در مارس 2020 آغاز شد.

“این یک مشکل بزرگ برای آمریکا است. ما نمی توانیم کشوری داشته باشیم که جوانان … فقط در زیرزمین پنهان شوند ، کاری انجام ندهند ، با زنان قرار ملاقات نگذارند ، زنان با پسران قرار ملاقات نگذارند ، “گفت هوکستد ، که همچنین به عنوان خبرنگار در The Daily Caller کار می کند.

در این نظرسنجی که توسط برنامه دوست یابی Plenty of Fish و OnePoll انجام شده است ، 2900 آمریکایی مجرد یا عادی را مورد سال قرار داده است. میزبان گفت که نتایج نشان داد ایالات متحده به سمت “فاجعه ای” پیش می رود.

این بررسی همچنین نشان می دهد که دو سوم پاسخ دهندگان علاقه ای به بازگشت به صمیمیت جسمی حتی پس از پایان همه گیری ندارند – در عوض ، آنها اکنون ترجیح می دهند به چت های ویدئویی ، رابطه تلفنی یا … فقط رابطه جنسی اعتماد کنند.

در همین حال ، تعداد زیادی از پاسخ دهندگان همچنین گفتند که “دوستی با مزایا” در حین قفل پیدا کرده اند.

“اکنون 2021 است و ظاهراً نیمی از جمعیت مرد کشور بسیار ترسیده اند که یا خانه خود را ترک کنند و یا نمی دانند چگونه با زنان یا هر یک از این کارمندان ملاقات کنند. برای من منطقی نیست. “

وی به مخاطبان خود توصیه کرد: “اگر روز بدی دارید ، به ملاقات زنان بروید.” بسیاری از پیروان توئیتر وی با او موافق بودند که گفت احتمالاً ترک ایده بازی های ویدیویی برای برخی از افراد ایده خوبی است.

در همان زمان ، طبق این نظرسنجی ، 46 درصد افراد مجرد می گویند که همه گیری ، درک آنها از صمیمیت را تغییر داده است. بسیاری می گویند که ارتباط عاطفی یا فکری اکنون برای آنها مهمتر است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *