نوارهای LSD با چهره خدای هندو دستگیر شده در ایالت هند ، کارناتاکاهند

یک URL کوتاه دریافت کنید

با افزایش میزان سو abuse مصرف مواد مخدر ، دولت کارناتاکا “جنگ با مواد مخدر” را آغاز کرد. رئیس ایالت بوکاناکره سیدالیناپا ادیورپا برای بستن راه حل های مربوط به مواد مخدر که به متهم اجازه می دهد از مجازات به دلایل فنی فرار کند ، به کارشناسان حقوقی مراجعه کرده است.

نوارهای مواد مخدر غیرقانونی ، اسید لیزرژیک دی اتیل آمید (LSD) ، با چهره ای از خدای هندو شیوا ، توسط پلیس محلی در جنوب هند ، کارناتاکا کشف و ضبط شد.

دو نفر که 840 نوار از داروی ممنوع اسید لیزرژیک دی اتیل آمید (معروف به LSD) را در اختیار داشتند ، روز جمعه توسط پلیس منگالور در کارناتاکا دستگیر شدند. پلیس می گوید نوارهای LSD توقیف شده که خدای هندو شیوا را نشان می دهد بیش از 2،000،000 INR (27368 دلار) ارزش دارد.

طبق قانون مواد مخدر و روانگردان (NDPS) ، مصرف و در اختیار داشتن قاچاق در هند مجازات دارد.

منگالور ، معروف به مرکز آموزشی ایالتی ، شاهد جهش در موارد سو abuse مصرف مواد مخدر. براساس گزارش ها ، دانش آموزان در تلاش برای به دست آوردن سریع پول ، فروش مواد مخدر را در م institutionsسسات آموزشی آغاز کرده اند. اخیراً چهار دانشجو به جرم قاچاق کوکائین در شهر دستگیر شدند.

سال گذشته ، پلیس در کارناتاکا در ارتباط با پرونده قاچاق مواد مخدر ، بازیگران محلی را که خود را به گویش کانادایی معرفی کرده و دیگران را از صنعت فیلم – صنعت فیلم محلی چوب صندل می نامند – بازداشت کرد.

با وجود انسداد ناشی از ویروس کرونا ، برخی از مناطق در تامیل نادو ، کارناتاکا ، آندرا پرادش و تلانگانا افزایش بسته های پستی خارجی حاوی مواد ممنوعه را مشاهده کرده اند. پلیس گفت: “شهر بنگالورو به یک محل ترانزیت جدید مواد مخدر به کشورهای جنوب آسیا تبدیل شده است ، که یکی از دلایل دسترسی آسان آن در این ایالت است.”

دولت کارناتاکا فاش کرده است که آنها رکوردی ثبت کرده اند 5000 نوار LSD در سال 2020دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *