دونالد ترامپ می گوید که او بیش از اطلاعات جاسوسی آمریکا به ولادیمیر پوتین اعتماد دارد و از جو بایدن می خواهد که “گرمترین سلام و احوالپرسی ها” را برای او بفرستد.


دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین در سال 2018 در هلسینکی دیدار کردند – AP

دونالد ترامپ به جو بایدن گفت كه هنگام دیدار هفته گذشته دو رهبر ، “گرمترین سلامهایش” را با ولادیمیر پوتین سلام كند – و گفت “باید بدیهی باشد” كه اطلاعات آمریكا در مورد مداخلات انتخابات روسیه نباید باور شود.

رئیس جمهور پیشین آمریکا پنجشنبه شب در بیانیه ای از مبارزات نجات خود در آمریکا ، به جانشین خود حمله کرد و پیشنهاد داد که به اطلاعات آمریكا در مورد مداخله روسیه در انتخابات 2016 اعتماد ندارد.

در سال 2018 ، از آقای ترامپ پس از دیدار با آقای پوتین در هلسینکی س askedال شد که آیا مسکو در انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالت می کند یا خیر ، و با جانبداری از رئیس جمهور روسیه باعث ناآرامی در واشنگتن و حزب جمهوری خواه شد.

کاخ سفید بعداً گفت که آقای ترامپ اشتباه کرده است ، اما روز پنجشنبه ، آقای ترامپ گفت: “در مورد کسی که به او اعتماد دارم ، آنها از روسیه یا” اطلاعات “دوران اوباما ما را پرسیدند – این به معنای افرادی مانند کومی ، مک کیب ، دو دوستدار است ، برنان ، کلاپر و بسیاری دیگر از کیف ها – یا روسیه ، پاسخ ، بعد از هر آنچه فهمیده و نوشته می شود ، باید واضح باشد.

“دولت ما بندرت کسانی که برای آن کار می کنند تصورات غلط داشته است.”

آقای بایدن و آقای پوتین اولین دیدار خود در ژنو را در تلاش برای از سرگیری ارتباطات بین کاخ سفید در کرملین روز چهارشنبه برگزار می کنند. انتظار می رود رئیس جمهور آمریكا همراه با آقای پوتین حملات سایبری به شركتهای مرتبط با روسیه در شركتهای آمریكایی از جمله بزرگترین تامین كننده گوشت در جهان و خط لوله اصلی انتقال نفت را هدف حملات هكرها قرار دهد.

جو بایدن برای دیدار با ولادیمیر پوتین در روز چهارشنبه - تصاویر را دریافت کنید

جو بایدن برای دیدار با ولادیمیر پوتین در روز چهارشنبه – تصاویر را دریافت کنید

آقای بایدن همچنین باید به آقای پوتین درباره عواقب هرگونه مداخله در انتخابات آینده آمریکا هشدار دهد.

آقای ترامپ به عنوان رئیس جمهور ، از محكوم كردن آقای پوتین ، كه اصرار داشت روسیه در انتخابات 2016 دخالت نكرد ، امتناع كرد ، اگرچه اطلاعات آمریكا خلاف این را گفته است.

آقای ترامپ هنوز گفت روسیه در انتخابات دخالت نکرده و گفت که ملاقات وی با آقای پوتین برای ایالات متحده موفقیت آمیز بود.

آقای ترامپ گفت: “من به عنوان رئیس جمهور ، در هلسینکی فنلاند جلسه عالی و بسیار پرباری با رئیس جمهور روسیه پوتین داشتم.” “علیرغم ارائه دیرهنگام اخبار جعلی در این نشست ، ایالات متحده چیزهای زیادی از جمله احترام به رئیس جمهور پوتین و روسیه بدست آورده است.

“به دلیل روسیه جعلی ، روسیه ، تقلب روسی ساخته شده توسط دموکرات ها و منحنی هیلاری کلینتون ، ایالات متحده در معرض آسیب قرار گرفته است – نقصی که با این وجود توسط من برطرف شده است.

موفقیت بایدن در روابط با رئیس جمهور پوتین – در طول جلسه به خواب نروید و لطفاً با صمیمانه سلام و احوالپرسی از او! “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *