اردوهای تابستانی در حال بازگشت هستند ، اما تعداد كمتری از اردو و مشاوران


SANTA FE، NM (AP) – اردوگاه های تابستانی در این 50 کشور در این ایالت مجاز است ، اما قوانین COVID-19 و بحران کار همه گیر به این معنی است که تعداد کمتری از اردوگران جوان در آنجا حضور خواهند داشت و کسانی که این کار را می کنند باید مجبور شوند برای دومین سال متوالی اقدامات احتیاطی ویروس کرونا را دنبال کنید.

جنوب شرقی اولین منطقه ای است که اردوها را در این ماه آغاز می کند و سایر مناطق کشور در ماه ژوئیه دنبال می شوند.

مت نورمن از آتلانتا که در حال آماده سازی برای فرستادن دختر 12 ساله خود در اردو است ، گفت: “ممکن است اردو کمی متفاوت باشد ، اما اردوگاه در سال 2021 بسیار بهتر از سال 2020 خواهد بود ، در حالی که چنین نخواهد شد.”

تام روزنبرگ از انجمن اردوگاه های آمریکایی گفت ، اگرچه بیشتر اردوگاه ها باز خواهد بود ، اما ظرفیت کاهش یافته ناشی از محدودیت های COVID-19 و کمبود نیروی کار تعداد آنها را زیر آستانه تقریباً طبیعی حدود 26 میلیون مسافر تابستانی نگه می دارد.

در سراسر کشور ، بسیاری از اردوگاه ها برای مشاوران در بازار کار محدود رقابت می کنند. تاکتیک های سنتی استخدام مانند نمایشگاه های شغلی دانشگاه از بین رفته است.

جوش نلسون از Glorieta Adventure Camp ، تاسیساتی در کوهپایه های پوشیده از کاج نزدیک سانتافه ، نیومکزیکو ، گفت: “کار کردن مردم سخت بود.”

گروهی از کارکنان اردوگاه گلوریتا جهت گیری خود را با بالا انداختن آستین و واکسیناسیون در منطقه بین غذاخوری و سرسره های آب آغاز کردند. اما بسیاری از مسافران برای گرفتن عکس بسیار جوان هستند زیرا واکسن ها برای کودکان زیر 12 سال تأیید نشده اند.

این بدان معناست که تجربه اردوی امسال هنوز شامل بسیاری از اقدامات پیشگیری مشابهی است که در تعداد کمی از اردوگاه های سال گذشته اتخاذ شده است. این اقدامات شامل گروه بندی کودکان در گروه های مختلف ، ماسک های اجباری ، تأکید بر فاصله اجتماعی – و شستن زیاد دست است. برخی از ایالت ها مانند ورمونت آزمایش ویروس رایگان را برای مسافران ارائه می دهند.

در اردوگاهی برای همه دختران به نام Fernwood در ماین ، حدود 200 نفر از 300 مشاور و اردوگذار با شروع دوره شش هفته واکسینه می شوند.

“اگر به آن بپردازیم ، این سناریوی بسیار بهتری برای ما است. زیرا به جای نگرانی از 300 نفر ، نگران 100 نفر هستیم. ”مدیر عامل فرن وود ، فریتز سیوینگ گفت.

نورمن قصد دارد دخترش جین الن را به اردوگاه ایلهی در بروارد ، کارولینای شمالی بفرستد و از اینکه این کمپ در حال تبلیغ واکسیناسیون است خوشحال است.

جین الن موافقت کرد و گفت تمرکز روی واکسن ها ایده خوبی است.

وی گفت: اگر بیشتر افراد واکسینه شوند ، افراد بیشتری می توانند مراجعه کنند.

بازگشت به گلوریتا ، کارمندان در ماه مه از اوکلاهما ، تگزاس و از کالج مکزیک به نام پوئبلا ، که در آن نمایشگاه استخدام شخصی برگزار شد ، وارد شدند. آنها در مورد پروتکل های ایمنی ، از جمله حفاظت از ویروس ، پوشش زیپ دار و محافظت از زندگی آموزش دیده اند.

این اردوگاه با ظرفیت یک سوم فعالیت می کند – 1100 مورد از 3000 شکاف پر شده است – و کارکنان در غلافها گروه بندی می شوند. از کودکان انتظار می رود که ماسک بزنند ، حتی در فضای باز ، به جز هنگام غذا خوردن یا در خوابگاه.

بیش از 90٪ کارمندان موافقت کردند که واکسینه شوند ، اما واکسن اختیاری نداشت.

نلسون گفت ، حتی با وجود این محدودیت ها ، چشم انداز بسیار بهتر از سال گذشته است ، زمانی که اردوگاه لغو شد و 80٪ از کارکنان تا ماه مارس اخراج شدند. وی گفت: وام های برنامه حمایت از دستمزد فدرال کمک می کند ، اما همه دردهای مالی را تسکین نمی دهد.

روزنبرگ گفت این اردوگاه از نظر تأمین عادی برای کودکانی که درگیر آموزش از راه دور ، وقایع لغو شده و بی حوصلگی در خانه بوده اند ، مهمتر از هر زمان دیگر است ، بدون اشاره به مشکلات بهداشتی.

“بچه ها آسیب دیده اند. آنها واقعاً ضررهای علمی داشته اند. ما هنوز به اندازه کافی در مورد تلفات اجتماعی و عاطفی یادگیری صحبت نکرده ایم “.

این اردو به آنها امکان می دهد “تعامل با همسالان را انجام دهند” و به آنها فرصتی می دهد تا “فعالیت های جدیدی را امتحان کنند ، خطرات مثبت را بپذیرند و در طبیعت باشند و انسانیتی را که در سال گذشته از دست داده اند دوباره بدست آورند.

سال گذشته ، حدود 19.5 میلیون کودک این اردوگاه را از دست دادند ، اما اکثر اردوهای آزاد یک شبه موفق بودند. چندین شیوع قابل توجه وجود داشت. بیش از 250 نفر در اردوگاهی در جورجیا و بیش از 80 نفر در اردوگاهی در میسوری آلوده شده اند.

___

گزارش شارپ از پورتلند ، ماین. همکار آسوشیتدپرس ، پاتریک ویتل از پورتلند نیز در این گزارش همکاری داشت. آتاناسیو عضو خبرنامه آسوشیتدپرس / گزارش برای ابتکار اخبار America Statehouse News است. Report for America یک برنامه ملی غیر انتفاعی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا در مورد موضوعاتی که به اندازه کافی پرداخته نشده اند گزارش دهند. دنبالش کن توییتر.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *