معاملات آتی سهام پس از S&P 500 با وجود افزایش تورم ، به اوج جدید سقوط کرد


معامله گران بورس اوراق بهادار نیویورک ، 2 ژوئن 2021

منبع: NYSE

معاملات آتی سهام ایالات متحده در روز پنجشنبه ثابت بود پس از آنکه S&P 500 در معاملات منظم به بالاترین قیمت رسید ، علی رغم داده های تورم گرمتر از حد انتظار

معاملات آتی با میانگین صنعتی داو جونز و S&P 500 در ابتدای جلسه شبانه نزدیک به پایان بود. معاملات آتی Nasdaq 0.1٪ افزایش یافت.

در جریان جلسه عادی ، میانگین صنعتی داو جونز با 19 واحد رشد یا 0.06 درصد رشد به 34،466.24 رسید. S&P 500 با 0.47٪ به 4239.18 روز پایان داد. Nasdaq Composite با 0.78٪ به 14،020.33 روز پایان داد.

وزارت کار روز پنجشنبه اطلاعات مربوط به شاخص قیمت مصرف کننده را گزارش داد ، که نشان می دهد تورم با سریعترین سرعت از سال 2008 که اقتصاد از رکود اقتصادی مربوط به همه گیر خارج شد ، در حال رشد است.

CPI سبدی از مواد غذایی ، انرژی ، مواد غذایی و قیمت طیف وسیعی از کالاها است و در ماه مه نسبت به سال قبل 5٪ جهش کرد.

با این حال ، بازارها اخبار را پس گرفتند.

“مقدار قابل توجهی از این تورم ممکن است گذرا باشد ، زیرا تقریبا نیمی از جهش بیش از متوسط ​​تورم ناشی از تأثیرات اصلی اقتصاد ضعیف سال گذشته است ، و حتی کمبودهای عرضه نیز باید گذرا باشد زیرا شرکت ها بهره وری را افزایش می دهند و با تأخیر مواجه می شوند. تقاضا ، “جیسون پراید ، مدیر فناوری اطلاعات ثروت خصوصی در Glenmed.

به طور جداگانه ، بر اساس گزارش جداگانه وزارت کار که روز پنجشنبه منتشر شد ، ادعاهای اولیه بیکاری برای هفته منتهی به 5 ژوئن به 376،000 رسید – کمترین میزان بیماری همه گیر کوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *