قرنطینه اجباری برای بازدیدکنندگان انگلستان از فرانسه به دلیل ترس از نسخه هندی Covid-19 – اخبار جهانی RTدولت فرانسه اعلام کرده است که به دلیل شیوع موارد نسخه هندی Covid-19 در انگلیس ، همه بازدید کنندگان از انگلیس ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی با یک قرنطینه اجباری دو هفته روبرو خواهند شد.

گابریل آتال سخنگوی دولت فرانسه روز چهارشنبه اقدامات جدید قرنطینه را اعلام کرد و هشدار داد که “پیشرفت نوع به اصطلاح هندی” نیاز خواهد داشت “انزوای اجباری برای افرادی که از انگلستان می آیند.”

مقامات هنوز نگفته اند که مدت قرنطینه دوام خواهد داشت ، اما گفتند که دولت جزئیات بیشتری را در اواخر روز چهارشنبه منتشر خواهد کرد.

این تصمیم فرانسه به دنبال اقدامی مشابه از اتریش ، پروازهای مستقیم و گردشگری از انگلستان و از آلمان ممنوع است و از آلمان ، که مانند فرانسه گفته است هرکسی که از انگلیس وارد شود باید پس از ورود به مدت دو هفته قرنطینه کند.

خوشه های عفونت های کووید در انگلیس در میان شیوع یک نوع جدیدتر ، که برای اولین بار در هند در ماه اکتبر کشف شد ، فوران کرده است. در حالی که تعداد روزانه عفونت های جدید در انگلستان کم است ، مقامات بهداشتی بیش از 3000 مورد جدید را روز چهارشنبه برای اولین بار از اواسط آوریل گزارش دادند.همچنین در rt.com
نوع هند از Covid-19 در حال گسترش افراد در 53 قلمرو است که ویروس در سراسر جهان گسترش می یابد – گزارش WHO


تا زمان اعلام روز چهارشنبه ، بازدیدکنندگان از انگلستان در صورت اثبات واکسیناسیون کامل یا آزمایش منفی PCR ، از 9 ژوئن بدون هیچ محدودیت مرزی باید وارد فرانسه شوند ، زیرا هر دو کشور پس از محاصره ملی بازگشایی شدند.

بر اساس آمار رسمی ، قبل از همه گیری کوید ، سالانه حدود 13 میلیون گردشگر از انگلیس به فرانسه سفر می کردند و نیاز به قرنطینه ترس از آسیب دیدن مناطق وابسته به تعطیلات را در فصل مهم تابستان افزایش داد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *