شرکت های سوخت رسان ایالات متحده می گویند که در تلاشند اثرات خاموش شدن خط لوله استعمار را کاهش دهندآمریکا

یک URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/05/0c/1082872647_0:185:3072:1913_1200x675_80_0_0_82e108e9d4cdceb2e08a5ddba8975c8b.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/us/202105121082872702-us- سوخت-شرکتها-می گویند-کار-برای-کاهش-اثرات-استعمار-خط لوله-خاموش کردن /

واشنگتن (اسپوتنیک) – شرکت های سوخت رسان ایالات متحده روز چهارشنبه به اسپوتنیک گفتند که آنها در حال آماده سازی برای عواقب احتمالی قطع خط لوله استعمار هستند ، اما از هر چهار پاسخ دهنده فقط یک نفر کمبود جایگاه های سوخت را تأیید می کند.

سخنگوی شرکت Racetrac Petroleum ، چهارمین اپراتور بزرگ پمپ بنزین در ایالات متحده ، گفت: “برخی مناطق دچار قطع موقت سوخت می شوند. ممکن است مکان های ما در جنوب شرقی تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته باشند.”

سخنگوی شرکت Racetrac Petroleum گفت که آنها برای اطمینان از تأمین سوخت مداوم شبانه روز کار می کنند.

سخنگوی BP گفت: “ما همچنان از نزدیک وضعیت خط لوله استعمار را کنترل می کنیم تا به ما کمک کند همه تأثیرات احتمالی را در سرویس درک کنیم.”

سخنگوی شل همچنین گفت این شرکت به طور فعال در حال کار با Colonial Pipeline است تا مراحلی را که برای حل این مسئله برداشته است ، درک کند.

وی گفت: “من نمی توانم چیزی به تأثیرات خاص بر جریان محصول اضافه كنم.”

سخنگوی Marathon Petroleum گفت این شرکت در راستای تغییر شرایط بازار تعدیلاتی انجام می دهد.

وی گفت: “ما در تلاش هستیم تا مشتریان خود را از سوخت گیری نگه داریم ، از شبکه لجستیك و روابط تجاری خود استفاده می كنیم.”

خط لوله استعماری ، که حدود 45 درصد از سوخت مصرف شده در ساحل شرقی ایالات متحده را تأمین می کند ، روز جمعه مورد حمله سایبری قرار گرفت. همزمان با خاموش شدن شبکه ششم ، رسانه های آمریکایی گزارش دادند پمپ های سوخت ساحل شرقی رو به اتمام است و صف های طولانی از ماشین ها در انتظار پر شدن هستند. متوسط ​​قیمت بنزین نیز پس از پایان تعطیلات به بالاترین سطح هفت ساله رسید که چیزی کمتر از 3 دلار در هر گالن بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *