بازسازی نیروی کار در انگلستان: همه آنچه باید بدانیدبریتانیای کبیر

یک URL کوتاه دریافت کنید

روز یکشنبه ، سیروس استارمر تأکید کرد که پس از بهم ریختگی حزب کارگر ، حزب وی باید به نیاز “پذیرفتن جستجوی تغییر در سراسر کشور ما” پی ببرد ، چیزی که “به ایده های جسورانه و تمرکز بی وقفه در اولویت های انگلیس نیاز دارد”.

کیر استارمر رهبر حزب کارگر پس از شکست خردکننده حزب خود در انتخابات محلی 6 مه به بالای تیم برتر خود منتقل شد. در اینجا نگاهی دقیق به برخی از جزئیات لرزش است.

آنجلا راینور

روز یکشنبه ، آنجلا راینور از رئیس حزب کارگر و هماهنگ کننده مبارزات ملی به وزیر کابینه سایه منتقل شد.

این خانم 41 ساله که همچنان معاون حزب باقی مانده است ، قول داده است که از نقش جدید خود برای “تمرکز بر آینده کار و آینده اقتصاد ما” استفاده کند.

“من بی وقفه برای اصلاح حزب خود تلاش خواهم کرد و یک برنامه سیاسی ترسیم خواهم کرد که به ما امکان می دهد با رای دهندگانی که مخصوصاً در قلب سنتی خود نیاز داریم ارتباط برقرار کنیم و نشان دهیم حزب کارگر در مورد طبقه کارگر صحبت می کند مأموریت تأسیس “

گفته می شود که این اقدام پس از “درگیری طولانی مدت” با رینور انجام شده است ، که “روز یکشنبه ساعتها در گفتگو با تیم رهبر حزب محصور بود”.

روزنامه گاردین کیر استارمر رهبر حزب کارگر به رینور نقشی را منعکس می کند که اطلاعات رفاهی را منعکس می کند ، اما وی “این امر را کاهش قابل ملاحظه ای می داند و مصمم به حفظ نفوذ بر سیاست داخلی و کار است.

راشل ریوز

همچنین روز یکشنبه ، راشل ریوز از وزیر سایه به صدارت سایه ارتقا یافت. آنجلا راینور جایگزین مرد 42 ساله شد.

ریوز ، اقتصاددان سابق بانک انگلستان ، در توئیتر خود اظهار داشت: “افتخار دارد که نقش صدارت سایه را به عهده بگیرد” و همچنین بهبود اقتصادی انگلیس “باید عادلانه باشد”.

وی گفت: “ما باید زندگی و تجارت را در هر بخش از كشور خود تغییر دهیم. با هم می توانیم مشاغل ایمن و زیرساخت های قوی مورد نیاز خود را ایجاد كنیم. همه مستحق سهم در آینده انگلیس هستند.”

ریوز به عنوان کارمند بانک انگلیس از سال 2010 تا 2015 در دفتر اد میلیبند خدمت می کرد ، اما او حاضر به کار برای جانشین چپ گرای او ، جرمی کوربین نشد.

© AFP 2021 / LEON NEAL

راشل ریوز ، نماینده حزب کارگر ، نخست وزیر سایه دوک نشین لنکستر ، در مورد خریدهای دولتی و نحوه اعطای آن در لندن در 7 فوریه 2021 سخنرانی کرد.

روزنامه گاردین او او را به عنوان سیاستمداری توصیف می کند که “طی قراردادها بارها به محافظه کاران برای دوستی حمله کرد [COVID-19] همه گیری »و” اغلب به عنوان سخنگوی رسانه های حزب در موضوعات گسترده تر استفاده می شود “.

ریوز نویسنده کتابهای مختلفی است ، از جمله یکی با عنوان زنان وست مینستر ، که به زنان پیشگام در مجلس نمایندگان متمرکز است.

Anneliese Dodds

صدراعظم سایه ، Anneliese Dodds ، که ماه ها در مورد عملکرد خود با ناراحتی روبرو بود ، هنگام جایگزینی استارمر ، به سمت رئیس حزب کارگر تنزل یافت.

این 43 ساله پیش از انتخاب در پارلمان انگلیس در سال 2017 عضو پارلمان اروپا بود و در تیم وزارت دارایی جان مک دانل خدمت می کرد.

© AFP 2021 / JUSTIN TALLIS

Anneliese Dodds ، رئیس خزانه داری حزب کارگر مخالف اصلی انگلیس ، قبل از حضور در برنامه سیاسی BBC Andrew Marr Show ، در حال آماده سازی مصاحبه با BBC در مرکز لندن در 28 فوریه 2021 است.

روزنامه گاردین منابع ناشناس به نقل از دودز گفتند: “او در مورد همه گیری های اقتصادی قضاوت های بسیار درستی انجام داده است ، از جمله مشاهدات اساسی مبنی بر اینکه پایان طرح آزادی پاییز گذشته ویران کننده است ، همانطور که صدراعظم برنامه ریزی کرده بود.”

گفته می شود تصمیم استارمر در مورد پایین آوردن درجه دودز اولین بار توسط برخی رسانه های انگلیسی قبل از اینکه شخصاً از اقدام کارگران مطلع شود ، اعلام شد.

نیک براون

نیک براون ، نماینده نیوکاسل شرق به عنوان رئیس شلاق سایه برکنار شد و سر آلن کمپبل جایگزین وی شد.

سخنگوی براون 70 ساله اصرار داشت كه “او و كیر با احترام متقابل با هم رابطه خوبی برقرار كرده اند” و رئیس سایه سابق معتقد است كه “پیش بردن” او “زمان معقولی” است.

© AFP 2021 / OLI SCARFF

نیک براون ، رهبر اصلی مخالف بریتانیا ، حزب کارگر ، در جریان راهپیمایی حزب کارگر در نیوکاسل ، در 5 اکتبر 2019 سخنرانی کرد.

سخنگو افزود: “او برای كیر و رئیس جدید آرزوی موفقیت می كند.”

این سیاستمدار برای پنج رهبر مختلف حزب کارگر از جمله جرمی کوربن و اد میلیبند یک تازیانه بزرگ بود و از سال 1997 تا 2010 چندین سمت در دولت های تونی بلر و گوردون براون داشت.

“تیم تازه شده” Starmer Lauds Labors

در همین حال استارمر ، کابینه سایه جدید خود را به عنوان “تیم تازه و تازه شده” که قادر به ایجاد “یک برنامه بلند پروازانه است که دولت بعدی کار را تأمین کند” برجسته کرد.

رهبر حزب کارگر افزود: “این به ایده های جسورانه و تمرکز بی وقفه در اولویت های انگلیس نیاز دارد.”

پنجشنبه گذشته ، محافظه کاران با اکثریت 6،940 رأی هارتلپول ، سنگر 56 ساله حزب کارگر را به دست آوردند. جیل مورتیمر ، کاندیدای برنده توری ، در آن زمان گفت که “کار مردم هارتلپول را برای مدت طولانی امری بدیهی می داند.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *