اتحاد صلح آمیز شبه جزیره کره راه اندازی THINK TANK 2022


رهبران جهان در ششمین راهپیمایی امید آنلاین – شنبه ، 8 مه 2021 ، رویکردهای جدیدی به صلح می رسانند

واشنگتن دی سی ، 5 مه 2021 (اخبار GLOBE) – برای انتشار فوری:

بیانیه مطبوعاتی

ششم راپ هاپe آنلاین:

رهبران جهان رویکردهای جدید صلح را هدایت می کنند

موضوع: تجمع امید در حمایت از اتحاد مجدد مسالمت آمیز شبه جزیره کره و راه اندازی THINK TANK 2022

شنبه 8 مه 2021 (8:30 PM EST / 5:30 PM PST)

ششمین راهپیمایی امید که به همت فدراسیون جهانی صلح (UPF) برگزار شده است ، این شنبه 8 مه در ساعت 20:30 بعد از ظهر EST ایالات متحده آمریکا و همزمان در مناطق زمانی مربوط به سراسر جهان از کره جنوبی به صورت زنده پخش می شود.

این مجموعه وقایع پیشگام با تمرکز بر صلح جهانی و وحدت شبه جزیره کره مورد توجه میلیون ها انسان در سراسر جهان قرار گرفته است. به عنوان یک گام بعدی هیجان انگیز ، رهبران و تأثیرگذاران جهان برای راه اندازی Think Tank 2022 ، یک شبکه جهانی متخصص در همه بخش ها و مناطق ، که “گروه های کاری متخصص” وابسته به هفت انجمن بین المللی UPF را شامل می شود ، در حال پیوستن به نیروها هستند.

رئیس UPF گفت: “این کارگروه های تخصصی یک سری برنامه ها از جمله وبینارها ، تورهای حقیقت یاب ، مشاوره ، تلاش برای ایجاد اعتماد به نفس و دیپلماسی بین افراد دارای هیئت های سطح بالا برای بازدید از کشورهای مهم را توسعه می دهند.” توماس جی والش. “Think Tank 2022 در حالی كه ما همچنان به جستجوی همه راه ها برای رسیدن به صلح پایدار ادامه می دهیم ، به دنبال حمایت و ارتقا agencies كار آژانس های دولتی و سازمان های چندجانبه اختصاص یافته به ارتقا peace صلح در شبه جزیره كره است.”

Think Tank 2022 ضمن تقویت صدای کسانی که ارزش آزادی ، ایمان ، خانواده و زندگی را به نیابت از دیگران می دانند ، از خرد بهترین رهبران فکر ، کارشناسان و کارمندان منتخب استفاده خواهد کرد. Think Tank 2022 از خرد و هوش جمعی در پیگیری استراتژی ، سیاست ها و شکل دادن به افکار عمومی برای وارد کردن کره شمالی به خانواده ملت ها استفاده خواهد کرد.

بنیانگذار UPF دکتر هاک جا هان لونا، متولد کره شمالی کنونی ، میزبان این رالی خواهد بود. لیست معتبر بین المللی سخنرانان – از جمله دو برنده جایزه نوبل و تولید کننده واکسن COVID-19 – چالش های مهم زمان ما و فرصت های جدید برای ایجاد صلح در تمام بخشهای جامعه را برآورده خواهد کرد.

سخنرانان برجسته عبارتند از:

  • او محمد بازم، رئیس جمهور ، نیجر

  • او. بان کی مون، دبیرکل ، سازمان ملل (2007-2016)

  • او خوزه مانوئل باروسو، رئیس جمهور ، کمیسیون اروپا (2004-14) (برنده جایزه نوبل اتحادیه اروپا)

  • او. دیوید بیسلی، مدیر اجرایی ، برنامه جهانی غذا سازمان ملل (NPP-برنده جایزه نوبل)

  • پروفسور سارا گیلبرت، سازنده مشترک ، واکسن آکسفورد

  • او. نیوت گینگریچ، رئیس جمهور ، مجلس نمایندگان ایالات متحده (1995-1999)

  • دبستان جاناتان فالول، کشیش ارشد ، کلیسای باپتیست جاده توماس

  • آقای. جیم راجرز، رئیس ، Beeland Interests، Inc.

مجموعه رالی امید که فراتر از مرزهای سیاسی ، مذهبی ، نژادی و ایدئولوژیکی است ، در پی ایجاد جهانی متحد و آرامتر در پیرامون آرمان های اساسی وابستگی متقابل (احترام متقابل ، همکاری و شناخت انسانیت مشترک ما) ، سعادت متقابل (کاهش فقر شدید و تعهد به سعادت انسانی) ، و ارزشهای جهانی (زمینه مشترک مبتنی بر ایمانی که ما در مرزهای ملی ، مذهبی ، فرهنگی و نژادی مشترک هستیم).

“من بقیه زندگی خود را وقف پایان دادن به جنگ ، بد اخلاقی و حرص و آز و آزاد سازی قلب خدا می کنم تا بتوانیم جهانی پر از صلح و عشق واقعی بسازیم.” – دکتر هاک جا هان هان

از آگوست سال 2020 ، پنج تجمع امید برگزار می شود که هر یک بیش از 10 میلیون شرکت کننده آنلاین از سراسر جهان را به خود جلب می کند. رهبران مشهور جهان به موارد زیادی از جمله همه گیری COVID-19 ، تخریب محیط زیست ، فقر و نابرابری ، روابط قومی و نژادی و امنیت بین المللی پرداخته اند.

شما می توانید به این رویداد رایگان بپیوندید و بخشی از جنبش تحول آفرین رئیس جمهور و بانوان اول ، نمایندگان مجلس ، رهبران مذهبی ، رسانه ها ، دانشمندان ، هنرمندان ، رهبران تجارت و شهروندان نگران کننده ای باشید که از آزادی ، صلح و اتحاد استقبال می کنند. رالی امید ترجمه به بسیاری از زبانها را ارائه می دهد.

می توانید در این آدرس ثبت نام کنید: http://www.rallyofhope.us

تماشای زنده: https://www.peacelink.live

مخاطبین رسانه ای:

آفریقا: ممدو گای gayemadou@mweb.co.za

PACIFIC ASIA: رابرت کیتل rskittel@gmail.com

اروپا و خاورمیانه: پیتر زورر zoehrer@gmail.com

آمریکای لاتین و کارائیب: ماریو سالیناس msalinashn@gmail.com

آمریکای جنوبی: دکتر سیمائو فرابولی upflatinamerica@gmail.com

ایالات متحده و کانادا: لری موفیت lmoffitt@us.upf.org

پیوست

CONTACT: Larry Moffitt Universal Peace Federation USA 202-669-0387 lmoffitt@us.upf.org Laura Ortiz TWT Global Media Group 202-636-4872 LauraOrtiz@twtglobalmediagroup.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *