برلین ، سه استان دیگر آلمان واکسن AstraZeneca را با وجود هشدار فدرال در دسترس همه قرار می دهد – RT World News


در تلاش برای واکسیناسیون سریعتر افراد ، مقامات محلی در چهار ایالت آلمان محدودیت های سنی برای واکسن AstraZeneca را برداشته اند. در سطح فدرال ، فقط به دلیل مشکلات پزشکی به افراد مسن داده می شود.

واکسن Covid-19 از شرکت انگلیسی-سوئدی برای تمام گروه های سنی بالای 18 سال در بایرن ، برلین ، مکلنبورگ-غربی پامرانیا و زاکسن موجود است. برای بحث در مورد خطرات پیش از شلیک باید با پزشک مشورت شود. نگرانی وجود دارد که این واکسن باعث لخته شدن خون شود ، بنابراین در سایر نقاط آلمان این دارو فقط به افراد بالای 60 سال داده می شود که Covid-19 خطر بیشتری برای آنها دارد.همچنین در rt.com
تعداد موارد لخته شدن خون پس از استفاده از واکسن AstraZeneca به 168 رسیده است – تنظیم کننده داروی انگلیس


پس از اعلام لغو خطر اولویت اصلی در روز پنجشنبه ، مقامات در برلین گفتند که “با این تصمیم به وضعیت اپیدمیولوژیک فعلی پاسخ می دهند. “

در طی موج فعلی عفونت ، واکسیناسیون هرچه بیشتر افراد در اسرع وقت مهم است“، گفت سناتور بهداشت برلین دیلک کالایتیس. وی اذعان داشت که این اقدام علیرغم واکسن انجام شده است “نیاز به آموزش زیادی دارد.

ادامه مطلب

در اوایل این هفته ، مقامات بهداشتی در مکلنبورگ-پامرانیا غربی نیز اعلام کردند که محدودیت های اولویت سنی تعیین شده توسط کمیسیون مرکزی واکسیناسیون آلمان را حذف می کنند تا دوزهای AstraZeneca به هدر نرود.

به همین ترتیب ، در بایرن و زاکسن ، همه بزرگسالان می توانند دستیابی به موفقیت AstraZeneca داشته باشند.

اتحادیه اروپا چندین واکسن غربی از جمله BioNTech / Pfizer ، Moderna و AstraZeneca را برای استفاده تایید کرده است. مقام دوم اتحادیه اروپا به دلیل به تأخیر انداختن زایمان ، که باعث به تأخیر انداختن برنامه های ایمن سازی شده است و همچنین به دلیل خطرات پزشکی احتمالی واکسن ، که منجر به ایجاد محدودیت های سنی شده است ، مورد انتقاد قرار گرفته است. اتحادیه اروپا این هفته اعلام کرد که قصد خرید بیش از واکسن Covid-19 AstraZeneca را ندارد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *